Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

  • www.grow.edu.pl 4.jpg

Oferta szkoleń outdoor

Kiedy myślę o szkoleniach outdoor, wracam do czasów, kiedy jako młody chłopak bawiłem się w poszukiwanie skarbów. Do lat spędzonych w harcerstwie oraz czasów ratownictwa, które w połączeniu z obecnym doświadczeniem biznesowym doprowadziły do realizacji mojej wizji z przeszłości – stworzenia firmy, której celem jest wydobywać z ludzi to, co najlepsze.

GROW OUTDOOR to marka, która dzięki prostym a jednocześnie unikalnym rozwiązaniom umożliwia firmom i organizacjom realizowanie ich celów biznesowych. To nie drogi sprzęt ani popularne rozrywki stanowią istotę naszego działania, choć zdarza nam się korzystać i z takich rozwiązań.Bazujemy na prostych mechanizmach rządzących ludzkim zachowaniem i na tej podstawie prowadzimy uczestników szkoleń do niezwykłych odkryć dotyczących ich samych oraz pracy, którą wykonują. 

GROW OUTDOOR to przede wszystkim ludzie. Trenerzy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i unikalnym umiejętnościom tworzą niezapomnianą atmosferę na szkoleniach oraz Klienci, którzy stawiając wysoko poprzeczkę pozwalają nam się rozwijać i pozwalają korzystać ze swoich doświadczeń.

Śmiało mogę powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych szkoleń outdoor. Każde z nich jest połączeniem doświadczeń danej grupy ludzi, którzy znaleźli się we właściwym miejscu we właściwym czasie. I to właśnie nasi klienci cenią w nas najbardziej. Dlatego zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i wspólnej podróży po świecie szkoleń outdoor.

Paweł Muzyczyszyn, właściciel i twórca marki GROW OUTDOOR

English version - Outdoor training 

w

ćwiczenia teambuilding  szkolenia teambuilding  poprawa komunikacji  podniesienie morale wśród pracowników  wzrost motywacji  integracja w zespole  efektywne planowanie  wzrost produktywności zespołu  efektywność zespołu  ćwiczenia komunikacyjne   kreatywne rozwiązywanie problemów  podejmowanie decyzji  zaufanie w zespole  edukacja teambuilding  budowanie zespołu  team building  integracja  event budowanie zespołu  Szczecin Słupsk Koszalin Gdańsk Elbląg Olsztyn Suwałki Łomża Ostrołęka Płock Siedlce Radom Ciechanów Biała Podlaska Lublin Zamość Tarnobrzeg Rzeszów Tarnów Krosno Nowy Sącz Tarnobrzeg Kraków Katowice Częstochowa Opole Wrocław Wałbrzych Legnica Jelenia góra Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Leszno Koszalin Kielce Poznań Piła Toruń Grudziądz Włocławek Bydgoszcz Świecieszkolenia dla firm   szkolenia dla pracowników   szkolenia outdoor   szkolenia w terenie   wyjazd integracyjny szkolenie gry szkoleniowe edukacja przez zabawę nauka przez doświadczenie jak zaangażować handlowców jak zaangażować pracowników jak zmotywować zespół nowoczesne  szkolenia