Zadzwoń do nas : 575 779 889
Napisz do nas : biuro@grow.edu.pl

 

 • www.grow.edu.pl 4.jpg

Akademia Przemawiania i Prezentacji Biznesowych

Bez względu na to, czy jesteś studentem, pracujesz w administracji czy stoisz na czele dużej firmy, lub czy otwierasz swój własny biznes, składasz wniosek o dotację czy starasz się o wymarzone stanowisko, jasne i efektywne prezentowanie informacji to kluczowa umiejętność, jeśli chcesz, by cię dobrze zrozumiano.

 

Jeśli dodatkowo w każdej z powyższych sytuacji pierwszą rzeczą jaka przychodzi do głowy jest otworzyć PowerPoint, to warto przyjrzeć się swoim umiejętnościom w zakresie prezentowania informacji oraz wystąpień publicznych. Wygłoszenie zajmującego i inspirującego przemówienia wymaga bardziej dobrego przygotowania niż PowerPointa, przy czym ostatecznie może się okazać, że nie będzie on w ogóle potrzebny.

 

Obszary, które warto wzmocnić w zakresie prezentowania oraz wystąpień publicznych to przygotowanie i organizacja materiału, który chcemy zaprezentować. Przyda się też umiejętność skutecznego prezentowania danych liczbowych – nie od dziś wiadomo, że wielu osobom szybka analiza danych może sprawiać kłopot – oraz umiejętne prezentowanie materiałów poglądowych. No i odrobina charyzmy. Warto wiedzieć także, jak zorganizować przestrzeń wokół siebie, jak poradzić sobie z tremą, jak dokonać autoprezentacji oraz jak poradzić sobie z trudnymi pytaniami odbiorców.

 

Nie bez znaczenia jest też kontekst, w którym dokonywać będziemy prezentacji. Czym innym jest rozmowa handlowa, czym innym rozmowa kwalifikacyjna, a jeszcze czym innym konferencjawykładseminarium czy przemówienie, wygłoszone przy podniosłej okazji. Zdarzają się również sytuacje, w których wystąpienia są szczególnie trudne, jak np. podczas konferencji prasowych, która wymagać będą zaprezentowana faktów w odpowiednim dla danej organizacji świetle.

 

Proponowana tematyka szkoleń w zakresie wystąpień publicznych, prezentacji i autoprezentacji:

 • Wystąpienia publiczne i autoprezentacja w praktyce
 • Radzenie sobie z tremą podczas wystąpień publicznych
 • Autoprezentacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej
 • Prezentacje handlowe
 • Techniki perswazji w wystąpieniach publicznych – jak wpływać na słuchaczy?
 • Trudne sytuacje podczas wystąpień publicznych
 • Efektywne prowadzenie spotkań
 • Przygotowanie prezentacji multimedialnej
 • Jak napisać tekst przemówienia
 • Wystąpienia publiczne dla liderów i menadżerów

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Dodatkowe informacje uzyskają Państwo pisząc do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numerem tel.: (+48) 575 779 889. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego.